Семінар «Університети як двигуни інновацій»

26 квітня о 15.00 відбудеться Другий семінар Центру ОНУ «Інноваційний офіс» «Університети як двигуни інновацій» в рамках досвіду проекту 159359-TEMPUS-1-2009-1-ES-TEMPUS-JPHES «Boosting the knowledge triangle by establishing Innovation Offices in Ukrainian higher education institutions» UNI4INNO. Метою заходу є знайомлення із посібником «Побудова інноваційної культури університетів», висвітлення можливостей фінансування та структури надання інформації для входження до всеукраїнської та міжнародної бази даних розробок та інновацій університетів – учасників проекту «Університети для інновацій» (учасники отримують примірники). Планується проведення відео-конференції із партнерами проекту.

Запрошуються: вчені та винахідники, зацікавлені у фінансуванні власних досліджень, доведення ідей і розробок до стану готового продукту, технології, послуги, придатної для продажу на ринку.

Скачати: програму семінару

Апрель 3, 2012