Третій тренінговий модуль в Харкові

Третій тренінговий модуль в ХарковіЗ 6 по 9 вересня в рамках проекту «Університети для інновацій» у Національний аерокосмічний університет Харкова відбудеться третій тренінговий модуль з правового забезпечення трансферу технологій. Запрошеними гостьовими тренерами є співробітники Технологічного університету Чалмер (Швеція), Болонського університету (Італія). До участі у тренінгу запрошені представники Донбаської державної машинобудівної академії, Національної металургійної академії України, Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова, Кримського гуманітарного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Українського державного інституту інноваційних технологій та змісту освіти, Київської торгово-промислової палати.

Август 27, 2011