МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Конференция «СТИМУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ ШЛЯХОМ ТРАНСФЕРУ ТЕХНОЛОГІЙ»

• Дата: 27-28 вересня 2012 року
  • Подія: м. Ялта, АР Крим, Україна; РВНЗ «Кримський гуманітарний університет» .

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ, ПОДІЛІТЬСЯ ВЛАСНИМ ДОСВІДОМ І ЗНАЙДІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ПІДТРИМКИ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗОКРЕМА:

•  Роль дослідницької діяльності університетів в галузі технологічних інновацій
  •  Успішний досвід з трансферту технологій (ліцензування, створення спін-офф компаній, комерціалізація прав інтелектуальної власності тощо)
  •  Законодавча база трансферту технологій і управління правами інтелектуальної власності в Україні
  •  Шляхи подолання інноваційної прірви та посилення трикутнику знань (університет – підприємство – влада)

ЦІЛЬОВА  АУДИТОРІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

•  Керівництво університетів, дослідники, професорсько-викладацький склад та студенти;
  •  Учасники законодавчого процесу з питань вищої освіти та дослідницької діяльності;
  •  Підприємства, зацікавлені в підвищені власної конкурентоспроможності шляхом впровадження інновацій.

ДОПОВІДАЧІ ТА УЧАСНИКИ:

Експерти та практики з питань освіти, дослідницької діяльності та приватного сектору з Італії, Іспанії, Польщі та України запропонують унікальну платформу для діалогу та дискусій, встановлення нових контактів та співпраці у сфері інновацій.

Будь ласка, зареєструйтесь для участі в конференції, заповнивши аплікаційну он-лайн форму до 20 вересня 2012 р. Участь у конференції є безкоштовною, зареєстровані учасники також безкоштовно отримають матеріали конференції і братимуть участь в кава-брейках і обідах, запланованих в рамках конференції.

Сентябрь 15, 2012
Инновационные разработки ОНУ Другие инновационные разработки Научно-исследовательские группы