Датчик тиску генераторного типу

Автори: Лепіх Я. І., Снігур П. О.

Назва підрозділу чи дослідницької групи:
Анотація пропозиції: Акустоелектронний датчик генераторного тиску з чутливим елементом на поверхневих акустичних хвилях (ПАХ), який має частотний вид вихідного сигналу. Датчик призначений для виміру тиску повітря, газів і рідин у технологічних середовищах АЕС і нафтохімічної промисловості, у транспортних системах і магістралях, пневмосистемах технологічного устаткування, у робототехніці, автомобілебудуванні та ін. виробах машинобудування

Інновації та переваги пропозиції:
Техніко-економічні показники дозволяють застосовувати датчик для широкого спектру вимірювальної апаратури, обладнання і контрольно-вимірювальних інформаційних систем.

Стан готовності розробки:
Виготовлено зразки датчика та проведено випробування у складі промислового обладнання для вимірювання тиску в магістралях пневмосистем.Проведено випробування зразків у складі промислового обладнання для вимірювання тиску в магістралях пневмосистем.

Порівняння з аналогами:
За сукупністю суттєвих ознак технічних рішень датчик має ряд переваг перед аналогами. Зокрема, використання в якості чутливого елементу акустоелектронного пристрою дозволило не тільки підвищити метрологічні параметри, а і за рахунок частотного виду вихідного сигналу суттєво спростити спряження його з мікропроцесором. Крім того, датчик відповідає вимогам радіаційної стійкості пожежно- і вибухобезпеки.

Скачати архів з детальним описом

Інноваційні розробки ОНУ Інші інноваційні розробки Науково-дослідницькі групи